©2019 | SK | 90 min. | hraný film | dráma

Kto je ďalší?

Réžia
Miro Drobný
Producent
Miro Drobný
Námet
Miro Drobný
Scenár
Miro Drobný
Kamera
Richard Žolko
Strih
Miroslav Gerbel, Dominik Reisel
Hudba
Šimon Tomáš
Zvuk
Pavel Dvořák
Anotácia

Film je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, z Ruska a z Kanady. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich na hranicu života a smrti. Stať sa to môže každému. Kto je ďalší?
(1) Šnúru koncertov končí reperka Aless predstavením vo svojom rodnom meste. Do hľadiska sa posadia učitelia a spolužiaci, ktorí ju pred pár rokmi dohnali až k pokusu o samovraždu. Po tejto tragédii začala písať texty a spievať. Rozhodla sa, že raz sa vráti a všetko im povie priamo do očí. Televízny štáb zapína kamery a zachytáva Alessin posledný boj so šikanou. (2) Oleg a Vadim sú najznámejší rooftopperi na svete. S kamerami na hlavách a bez akéhokoľvek istenia, protizákonne zdolávajú jednu výškovú budovu za druhou. Ich slávu zatieňuje iba krásna Angela. Rozhodnú sa, že na výstup v areáli atómovej elektrárni priberú aj ju. Riskujú, aby získali najkrajší záber s najväčším počtom lajkov ale i jej srdce. (3) Dievča dotlačené do bezvýchodiskovej situácie sa rozhodne prehovoriť. Nie tak úplne. Začne rozprávať svoj príbeh sexuálneho vydierania bez toho aby vyslovila, čo len jedno slovo. Bude to stačiť na jej záchranu?

Galéria
Podrobnosti
Réžia
Miro Drobný
Producent
Miro Drobný
Námet
Miro Drobný
Scenár
Miro Drobný
Kamera
Richard Žolko
Strih
Miroslav Gerbel, Dominik Reisel
Hudba
Šimon Tomáš
Zvuk
Pavel Dvořák
Architekt
Michal Skrak
Kostýmy
Veronika Vartíková
Hrajú
Alessia Capparelli, Peter Brajerčík, Stanislav Staško, Vitaliy Raskalov, Vadim Makhorov, Angela Nikolau, Brian Caspe, Anita Sonnberger
Produkcia
Miro Drobný (SK)
Podpora
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Ministerstvo spravodlivosti SR, Connecting Europe Facility
Distribučná premiéra
SK: 08/2019, Bontonfilm
Web
www.ktojedalsi.sk/
Verzia pre tlač
Zdieľam: